Spørsmål
Hei. Jeg syns denne siden er så fin. En tilbakemelding/forespørsel er om dere har vurdert å åpne siden litt mer slik at det ligner mer på et forum? At man kan opprette innlegg uten å sende inn spørsmål og generelt ha litt diskusjoner. Jeg har også vurdert flere ganger selv å opprette en egen enkel nettside/blogg for særlig førsteårsstudenter - alt jeg skulle ønske jeg visste før jeg begynte på studier. Men det kan også være litt mer generelt, inspirert av forum som sidetmedord - bare for studenter og om studielivet. (Ulempen der er jo at det er mye "venting" der) imens vi her kan dele erfaringer. I grunn har vi veldig lite steder å snakke sammen - og fordelen er at man kan være anonym, fra hele landet, og samtidig at dere moderer kommentarer og slikt (slik at det ikke bli jodel og reddit... med namedropping, baksnakking og alt det) Om ikke annet: en ide/et forslag Takk for jobben dere gjør :)
Tusen takk for ros og kloke innspill!
Vi er veldig interessert i at dere studenter skal få kommentere og diskutere. Det vi har gjort hittil er å innføre et kommentarfelt, som ligger under hvert spørsmål. Der kan dere studenter dele tanker, egne erfaringer eller deres råd til studenten som har spurt, eller til alle som er interessert i temaet.
Studenter spør er interessert i studentenes erfaringer. Vi tilbyr derfor også 1000 kr til innsendte artikler fra studenter som blir godkjent og publisert på vår nettside.
Vi tar med oss ditt innspill, om en mer tilgjengelig måte å diskutere, gi tips og innspill til andre studenter på. I mellomtiden er du velkommen til å gi innspill i kommentarfeltene!
Vennlig hilsen fra redaksjonen i Studenter spør